Лунный календарь г. Одесса
Фазы Луны на RedDay.ru (Одесса)
Останні статті
Определение глубины ...
Организация метеорол...
Климатология Средних...
Климатология Древнег...
Климатология в разны...
Мы в социальных сетях:
Яндекс.Метрика
О нас

Навчальне Бюро Прогнозів погоди (НБП) було засновано при кафедрі синоптичної і динамічної метеорології в 1934-1935 рр. Початком нового етапу роботи НБП можна вважати 2000 рік, коли в НБП з'явилися ПЕОМ для отримання і аналізу інформації.

Практика здійснюється для синоптиків протягом 2,5 років - з 3-го по 5 курси. Так само в програму навчання введені зимова та літня навчальні практики.

З січня 2001 року в НБП створено автоматизоване місце синоптика (АКМ ЗШ). Завдяки цій системі НБП отримує великий обсяг фактичної і прогностичної інформації про стан атмосфери і підстильної поверхні. Дані спостережень використовуються не тільки під час чергувань, але і для виконання курсових і дипломних проектів, а також в науково-дослідній роботі кафедри.

Фактична погода і прогноз погоди на добу по м. Одеса, складені студентами під час чергувань у НБП, передаються на сайт ОДЕКУ і на офіційний сайт Навчального Бюро Погоди.

Наши партнеры:   
1

Одеський державний екологічний університет

http://www.odeku.edu.ua

Гидрометцентр

Український Гідрометеорологічний центр

http://meteo.gov.ua

УкрГМИ
 

Український гідрометеорологічний інститут УкрГМІ

http://uhmi.org.ua

 

Наша команда:  
 Уманская Ольга Владимировна

Уманська Ольга Володимирівна - аспірант кафедри метеорології і кліматології.

Завідуюча Навчального Бюро Погоди Одеського державного екологічного університету.

 Семенова

Семенова Інна Георгіївна - доктор географічних наук, професор кафедри метеорології і кліматології Одеського державного екологічного університету.

 я

 Гуровський Ілля Олегович - випускник Одеського державного екологічного університету, кафедра агрометеорології та агрометеорологічних прогнозів

 Алла  Гуровська Алла Євгенівна - випускниця Одеського державного екологічного університету, кафедра фізики атмосфери і кліматології.